Ledvance Ledvance - Inteligentní reproduktor Google Nest Mini + LED Žárovka SMART+ E27 P227146

ého telefonu nebo tabletu můžete stáhnout zdarma.Podpora hlasového ovládání - prostřednictvím funkcí Amazon Alexa, Siri nebo Google Home.QR kód pro stažení aplikace najdete v galerii.Jak přidat zařízení SMART+ Bluetooth do systému GOOGLE HOME?1. Kroky v aplikaci LEDVANCE SMART +Stáhněte si aplikaci LEDVANCE SMART+ z Apple App Store nebo Google Play.Po spuštění aplikace se zobrazí informace o výběru Smart Home System - Google Assistant, Amazon Alexa nebo LEDVANCE SMART + APPVyberte systém Google AssistantPoté si stáhněte aplikace Google Home2. Akce v aplikaci Google HomeV levém horním rohu klikněte na + (ADD)> Konfigurovat zařízení> Konfigurovat nová zařízení.Vyberte zařízení SMART + Bluetooth pro jeho konfiguraci (při výběru zařízení bude blikat).Vyberte místnost, kde je stroj umístěn, můžete si také vytvořit vlastní místnosti.Vytvořte jedinečný název pro zařízení, abyste jej mohli snadno ovládat hlasemPo úspěšné konfiguraci zařízení klikněte na HOTOVO a můžeme si užívat bezstarostné ovládáním žárovek pomocí aplikace Google Home a hlasových příkazů.Podrobnější videonávod o přípojení do aplikace naleznete v galerii.UPOZORNĚNÍ! Tento konfigurační proces platí pro žárovku LED SMART + Ledvance založenou na technologii Bluetooth, pro přidání reproduktoru Google Home Mini Speaker do aplikace opakujte proces výběrem reproduktoru ze seznamu zařízení.

Startovací sada SMART HOME, inteligentní reproduktor Google Nest Mini + LED žárovka SMART+ s paticí E27.Snadné dálkové ovládání nebo automatizace.Síťový protokol Bluetooth.Ovladatelné prostřednictvím aplikace LEDVANCE SMART+, kterou si do svého

Google chystá nový inteligentní reproduktor, který nahradí Google Home

Společnost Google potvrdila, že pracuje na novém inteligentním reproduktoru. Reagovala tak na nechtěné úniky fotografií nového zařízení. Redaktorům webu The Verge navíc zaslala oficiální fotografii reproduktoru a přidala krátkou zprávu: „To, na čem pracuje tým Nestu z domova“. Z toho je zřejmé, že novinka vzniká pod značkou Nest, kterou Google v roce 2014 koupil.

Podle fotografie a zveřejněného videa (na konci článku) bude nový reproduktor vypadat jako kříženec Nest Mini a většího Google Home Max, přičemž podobě jako druhý model bude i novinka stát vertikálně. Přestože z fotografie bychom mohli hádat na neutrální šedý design, z videa je patrné, že jde spíše o bledě modrou barvu (podle videa by měl být dostupný také ve starorůžové). Z krátké upoutávky se ale například vůbec nedozvíme třeba to, jak se reproduktor používá.

Je to přitom jen několik týdnů zpátky, co Google přestal prodávat svůj chytrý reproduktor Google Home. Ihned se proto začalo spekulovat o tom, zda společnost nepřipravuje náhradu, což se nyní potvrdilo.

Novinka se přitom již dříve označovala jako „Prince“ a podle mnoha spekulací by mohla hrdě konkurovat oblíbenému chytrému reproduktoru Sonos One. To je ale prozatím vše, co víme.

Přestože u Googlu je předčasný únik informací spíše pravidlem než výjimkou (např. jako u Pixelu 4), prozatím vůbec není jasné, kdy bude nový reproduktor představen nebo jaké nové funkce uživatelům nabídne. Doufáme ale, že se brzy dozvíme více.

Zdroje:

12 Nejlepší Google Home Příslušenství, které si můžete koupit

Google Home je mnohem více než chytrý reproduktor, díky softwaru řízenému hlasem AI, který jej ovládá. Nedávno bylo zjištěno, že výzkumník z Cornell University je nejchytřejším asistentem AI. Asistent Google Assistant je právě teď tím nejlepším digitálním asistentem a následné aktualizace jej pouze zpřísnily. S nedávným spuštěním Home Mini a Home Max, inteligentní reproduktory Google dávají Amazon Echo lineup běh pro své peníze, a ne bez důvodu. Takže, pokud jste domácí uživatel Google a hledáte jiné chytré gadgety, které byste mohli spárovat se svým inteligentním reproduktorem, zde je 12 nejlepších doplňků Google Home, které byste si určitě měli vyzkoušet:

Nejlepší domácí příslušenství Google

Poznámka : Všechny níže uvedené doplňky jsou kompatibilní se všemi reproduktory Google Assistant, takže je můžete používat s domovem Google, domovským doménou Google Google Max Max as inteligentními reproduktory Google Assistant třetích stran.

1. Google Chromecast (druhý generátor), Chromecast Ultra, Chromecast Audio

Od druhé generace Chromecastu a jeho sourozenců, Chromecast Audio a Chromecast Ultra jsou to zdaleka nejlepší příslušenství pro váš domovský domov Google vzhledem k jejich impozantní sadě funkcí a cenově příznivým cenám pro kapsy. Tato zařízení jsou navržena a prodávána společností Google sama a používají stejnou aplikaci Google Home (Android, iOS), takže můžete také očekávat bezproblémovou integraci se softwarem Google Assistant - hlasem aktivovaný software AI s podporou hlasu, který napájí inteligentní reproduktor společnosti Google. Původní Chromecast byl vždy jedním z nejlepších a nejlevnějších způsobů, jak streamovat online obsah, a Chromecast 2 vylepšuje svůj předchůdce tím, že zabaluje více antén pro lepší konektivitu, flexibilní konektor HDMI pro lepší ergonomii.

Druhá generace Chromecastu je z velké části vyvinutá, leštěnější verze svého předchůdce, ale pokud chcete revoluční změny, můžete se vždy rozhodnout pro Chromecast Ultra, který podporuje streamování 4K Ultra HD a HDR . Je to dražší na $ 69 a pop, ale je dostatečně rychlý a výkonný, aby mohl přenášet veškerý obsah, který je těžký na zdroje, aniž by zaostával nebo spadl.

Koupit: (35 USD)

2. Termostat pro učení hnízda (třetí gen)

Nest Learning Thermostat je inteligentní termostat třetí generace Wi-Fi od americké firmy Nest Laboratories pro domácí automatizaci, který společnost Google získala v roce 2013. Mnozí jej považují za nejlepší inteligentní termostat na současném trhu. vlastní, stejně jako ve spojení s dalšími produkty pro inteligentní domácnosti, jako je Google Home. Ačkoliv zařízení má docela dobrou práci s 'učení' vaše preference (odtud název) a udržení komfortní teploty po celou dobu, můžete vždy měnit nastavení ručně pomocí hlasových příkazů přes Google Assistant nebo Amazon Alexa.

Chcete-li ovládat termostat Nest Learning z vašeho smartphonu s doprovodnou mobilní aplikací, která je k dispozici na platformě Android i iOS. Se zavedením ekosystému „Práce s hnízdem“ a funkcí „Home / Away Assist“ se program Nest Learning Thermostat dostal jen lépe a všestranně, což z něj činí jedno z nejlepších doplňků, které si můžete koupit pro svůj domov Google.

Koupit: ($ 235.99)

3. Philips Hue A19 White and Color Ambiance (Starter Kit)

Společnost Philips Hue je do značné míry výchozí značkou pro lidi, kteří chtějí nakupovat inteligentní světla, a to z dobrého důvodu. Nizozemská společnost byla jedním z nejstarších a nejuznávanějších jmen v oboru osvětlení a byla jednou z prvních, která odhalila nové příležitosti v sektoru internetu věcí. Stále se rozšiřující řada inteligentních světelných řešení má pro každého něco - od základního až po luxusní a od rezidenčního až po komerční. V závislosti na rozpočtu a chuti si můžete zakoupit žárovky Philips, žárovky, světlomety, světelné proužky a další.

Žárovky lze zapnout nebo vypnout, ztmavit nebo rozjasnit a změnit jejich barvy pomocí služby Google Home (Asistent) a Amazon Echo (Alexa). Součástí dodávky je standardní 3-žárovková bílá / barevná startovací sada s rozbočovačem Philips, ale můžete si také zakoupit žárovky samostatně (bez náboje) v závislosti na vašem požadavku, protože pracují s rozbočovači třetích stran, jako je Samsung SmartThings Hub byl uveden později na seznamu.

Koupit: (140, 48 USD)

4. srpen Smart Lock Pro (třetí generátor)

Když se inteligentní zámky začaly stávat „věcí“, mnoho skeptiků se posmívalo nad samotným konceptem inteligentních zamykacích systémů, které lze dálkově ovládat. Zatímco někteří se smáli, jiní vyjádřili pochybnosti o jejich bezpečnosti. Nicméně, nyní, když je to bona fide produkt IoT, existují tuny nabídek od desítek společností za všechny ceny, aby vyhovovaly každé kapse. Od společnosti Kwikset po společnost Schlage a od společnosti Yale Real Living až po systém Master Lock se segment inteligentních zámků rychle přeplňuje, ale právě teď funguje jeden produkt stejně dobře s aplikací Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Siri.

August Smart Lock Pro zde představuje nabídku třetí generace od domácí automatizační společnosti August a je dodáván s kulatým válcovitým tvarovým faktorem, který nahrazuje pouze vnitřní část vašeho závorky, takže zbytek staršího hardwaru zůstává nedotčen. To vám umožní přidat volitelnou inteligentní klávesnici, CCTV kameru a Wi-Fi most pro bezproblémovou práci s jeho oficiální mobilní aplikací, která je k dispozici na Android a iOS.

Koupit: (279, 99 EUR)

5. Belkin WeMo Mini Smart Plug

Zásuvky a přepínače jsou další kategorií inteligentních domácích zařízení, která je v poslední době viděna u velkého počtu účastníků. Společnosti jako TP-Link, D-Link a Belkin jsou jedny z nejznámějších jmen, které se o zákazníky zajímají. I když existuje mnoho skvělých produktů, které můžete koupit za výhodnější ceny, když se rozhlédnete kolem sebe, naší volbou je Belkin WeMo Mini Smart Plug, který lze ovládat přes Wi-Fi bez nutnosti samostatného rozbočovače. Zařízení je dodáváno s vyhrazenou mobilní aplikací (Android, iOS), kterou můžete použít k ovládání zařízení, jakož i pro jeho počáteční nastavení.

WeMo Mini Smart Plug je integrován s termostatem Nest stejně jako domovem Google, takže jej můžete použít k zapnutí nebo vypnutí zařízení. Prostřednictvím režimu „Away Mode“ můžete také naplánovat akce, kdy jste pryč, a nakonfigurovat zařízení tak, aby pravidelně zapínalo a vypínalo světla, aby se zdálo, že váš dům je obsazený, i když není nikdo doma.

Koupit: (34, 99 EUR)

6. Samsung SmartThings Hub

Z mnoha inteligentních rozbočovačů, které jsou dnes dostupné na trhu, se zdá, že největší pozornost je věnována SmartThings Hub společnosti Samsung, která může být použita pro bezproblémové připojení řady inteligentních elektronických zařízení. Seznam zařízení kompatibilních s rozbočovačem Samsung SmartThings Hub je tak dlouho, jak se mění, a každým dnem roste. Od té doby rozbočovač bezdrátově spojuje stovky kompatibilních inteligentních zařízení, včetně světel, reproduktorů, zámků, termostatů, senzorů a dalších, což jim umožňuje bezproblémově spolupracovat. Je kompatibilní s velkým počtem značek, včetně Honeywell, Netgear, Halo, Phillips a další.

Přestože společnost Samsung vydala specializovanou mobilní aplikaci SmartThings na platformě Android a iOS, její integrace se službou Google Assistant znamená, že rozbočovač může být také ovládán hlasem pro ovládání chytrých světel Philips Hue a termostatu Nest Learning, což z něj činí skvělý doplněk pro Google Domov.

Koupit: (79, 99 EUR)

7. Nexx otvírač garážových vrat

Nexx Garage je doprovodné zařízení, které může z vašeho stávajícího garážového vrata vytvořit inteligentní zařízení. Je kompatibilní s většinou hlavních otvíračů garážových vrat a umožňuje ovládat a ovládat garážová vrata kdekoli na světě. Pracuje s Alexa a Google Assistant, což znamená, že můžete ovládat i hlasové příkazy. K dispozici je také funkce geofencing nazvaná 'Just Drive', která dokáže automaticky otevřít nebo zavřít dveře detekcí vaší přítomnosti. I když to trvá trochu know-how a loket tuk pro instalaci systému, to je vysoce považován uživateli na Amazon, který dal tomu průměrné hodnocení 4, 5 hvězdy.

Jedna věc, kterou je třeba zmínit, je, že existuje velmi dlouhý seznam otvíračů garážových vrat, které nejsou kompatibilní se zařízením, i když společnost nabízí, aby se adaptér, který umožní vaše nekompatibilní garážová vrata práce s Nexx Garage . Aplikace Nexx Garage si můžete stáhnout z obchodu Play nebo App Store.

Koupit: (99, 99 EUR)

8. Nvidia Shield TV (2017)

Společným konsenzem je Nvidia Shield nejlepším televizorem Android, který je dnes na trhu k dispozici, a verze firmwaru 6.0, která byla uvedena na trh minulý měsíc, přinesla podporu pro Google Assistant, což bylo oznámeno v lednu na veletrhu CES v Last Vegas, Nevada. Díky integraci s aplikací Google Assistant si nyní můžete pomocí handsfree ovládání přehrávání médií, hlasového vyhledávání a inteligentního domácího ovládání prostřednictvím televizoru Shield.

Google Assistant může přenést zvuk do domovské stránky Google nebo jiných reproduktorů Google Cast a lze jej také použít pro přehrávání, pozastavení, přeskočení, rychlé převíjení vpřed nebo nastavení hlasitosti na televizoru. Může také streamovat obsah přímo z Netflixu a dalších streamingových služeb. Zatímco Shield je první zařízení Android TV, které umožňuje integraci aplikace Google Assistant, očekává se, že se tento software brzy rozšíří do řady inteligentních televizorů Bravia společnosti Sony.

Koupit: ($ 199.99)

9. Bang & Olufsen Beoplay A6

Domovská stránka Google může být spousta věcí, ale velký reproduktor to určitě není. Takže pokud máte rozpočet, proč neinvestovat do Bang & Olufsen Beoplay A6, který je dodáván s strmým $ 799 cenovka pro to, co je v podstatě 'jeden-bod' 5-kanálové audio nastavení . Přístroj je schopen streamovat hudbu přes Google Home díky své dvoupásmové Wi-Fi 802.11b / g / n konektivitě. Kromě Google Assistant podporuje Beoplay A6 také Amazon Alexa a dokáže streamovat hudbu z různých zdrojů přes celou řadu různých protokolů, včetně Apple AirPlay, DLNA a Bluetooth 4.0, což z něj dělá vysoce všestranný bezdrátový reproduktor.

B&O Beoplay A6 je dodáván s podporou více místností, což znamená, že se může spárovat s jiným A6 nebo dokonce s (nyní přerušovaným) Beoplay A9. Beoplay A6 je dodáván se dvěma 14 cm basovými reproduktory (poháněnými dvěma 60 W zesilovači) a párem 20 mm předních palebných výškových reproduktorů (poháněných dvěma 30 W zesilovači), stejně jako 38 mm širokoúhlým ovladačem. Přístroj je dodáván s nativní podporou pro Deezer, Spotify a TuneIn, nd je k dispozici ve světle šedé a oxidované mosazi.

V případě, že chcete na kapse něco jednoduššího, můžete se také rozhodnout pro reproduktor Bluetooth Bose SoundLink II, který je kompatibilní s programem Google Assistant a také s produktem Apple Siri, a je nyní uveden na Amazonu za pouhých 129 USD.

Koupit: (799 Kč)

10. iRobot Roomba 690

Smart vysavače jsou všechny vztek v těchto dnech, av případě, že jste ještě dostat na akci, máte dost možností před vámi. Od Neato Botvacs k Eufy RoboVacs, existuje spousta možností pro zákazníka dnes, a seznam je pravděpodobné, že se zvýší v příštích dnech. Na našem seznamu je však model střední řady od společnosti iRobot s jedním z nejlepších poměrů cena / výkon na současném trhu. Roomba 690, stejně jako jeho ostatní stablemates, může být ovládán pomocí Amazon Alexa a Google Assistant, což znamená, že můžete ovládat pomocí hlasových příkazů bez ohledu na chytrého asistenta dle vašeho výběru.

Seznam příkazů, které pracují s Roomba 690, je nepochybně na kratší straně, ale většinou se starají o všechny hlavní funkce. Pomocí těchto příkazů můžete spouštět, zastavovat, pozastavovat a obnovovat čištění, a dokonce i po nalezení vysavače lokalizovat Roombu nebo ji zavolat do domovské základny.

Koupit: ($ 324.99)

11. Sony Bravia XBR65A1E Smart TV

Bravia XBR65A1E je 4K UHD 65 ″ OLED Android TV od Sony, a začátkem tohoto roku, Sony prosadila aktualizaci, která z něj činí kompatibilní s Amazon Alexa, což umožňuje uživatelům ovládat zařízení pomocí hlasových příkazů. I když to technicky stále chybí Google Assistant integrace, je pravděpodobné, že se to stane v příštích několika týdnech, pokud oznámení o veletrhu hledání na veletrhu CES v lednu je co jít. Zařízení bude také dostávat podporu pro Dolby Vision HDR, stejně jako Hybrid-Log Gamma prostřednictvím aktualizace softwaru poměrně brzy.

Pokud jde o samotný televizor, má bohatou a přesnou reprodukci barev a skvělé detaily při vykreslování pohybu. Být panel OLED namísto standardního LCD displeje (s podsvícením LED) také znamená vyšší kontrastní poměr, díky kterému budou obrázky vypadat. Celkově je to zdaleka nejdražší příslušenství Google Home na našem seznamu, ale pokud máte peníze na utrácení, je to také velmi pravděpodobně jeden z nejlepších.

Pokud však hledáte něco, co v kapse nepálí díru, můžete se vždy rozhodnout pro televizor Vizio M50-E1 SmartCast 50 ″ 4K UHD, který stojí na Amazonu pouhých 692 USD.

Koupit: ($ 3, 998)

12. Slickwraps Skin

Slickwraps je jednou z nejznámějších značek, pokud jde o skiny pro smartphony a další chytré přístroje, a můžete si je zakoupit v každém jiném stylu, barvě a struktuře, jaký si dokážete představit pro svůj domov Google. Obaly jsou vyrobeny z pravého materiálu 3M a podle webové stránky společnosti má každý kus jedinečný design zrna, který každému zařízení dodává jiný vzhled. Pláště jsou odolné a chrání inteligentní reproduktor před prachem, škrábanci a malými kapičkami vody.

Slickwraps skiny se nanášejí bez bublin a odstraní se bez zbytků. Můžete se rozhodnout pro širokou škálu textur, včetně kamene, uhlíku, kovu, kůže, konopí a dalších, zatímco možnosti barev jsou také docela ohromující a zahrnuje vše od černé po růžovou a vše mezi tím. I když ne všechny barvy jsou k dispozici se všemi texturami, možnosti jsou stále (téměř) nekonečné.

Koupit: (26, 95 USD)

Nejlepší chytré příslušenství pro váš domov Google

Domovská stránka Google mohla být stále v provozu, když byla spuštěna loni v listopadu, ale následné aktualizace značně zvýšily její možnosti do té míry, že se nyní může pochlubit množstvím funkcí, které je téměř stejně působivé jako Amazon Echo. Přidejte k tomu všechny úžasné věci, které můžete udělat s integrací IFTTT, a není těžké pochopit, proč se Google Home pomalu stává jedním z nejoblíbenějších inteligentních reproduktorů na současném trhu. Takže v případě, že jste již houpání Google Home nebo plánujete získat v blízké budoucnosti, nezapomeňte spárovat to s jedním nebo více z těchto skvělých Google Home příslušenství pro zlepšení své chytré domácí zkušenosti.

Post a Comment