Český návod k obsluze Reproduktor Xiaomi Mi Smart Speaker bílý Pro zvětšení klikněte na obrázek

Obsah českého návodu Reproduktor Xiaomi Mi Smart Speaker bílý Zařazení produktu: Přenosné reproduktory Xiaomi

Značka: Xiaomi

Popis a obsah balení

Technické informace a základní nastavení

Často kladené otázky – FAQ

Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)

Autorizovaný servis Xiaomi Přenosné reproduktory

Návod k obsluze Reproduktor Xiaomi Mi Smart Speaker bílý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Xiaomi a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Xiaomi návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Xiaomi výrazně zkracujete jeho životnost!

Popis produktu Smart Control Hub

Se speakerem můžete ovládat smart zařízení Mi, včetně televize, TV boxu, televizních přijímačů, čističek vzduchu, vysavačů, kamer, žárovek, lamp, ventilátorů, zásuvných modulů, projektorů atd.

Stereo

Spárujte dva speakery v jedné místnosti pro perfektní stereo. Lze jich samozřejmé spárovat více pro skvělý prostorový zvuk.

Hlasové ovládání

Asistent Google a Chromecast jsou integrovány přímo do zařízení, můžete tak přehrávat hudbu, kontrolovat zprávy, nastavovat budíky, dostávat odpovědi na své dotazy a další, zcela zdarma.

Brilantní zvuk

Užijte si čistý a bohatě detailní zvuk, který napiní místnost při jakékoli hlasitosti. Podporuje také přizpůsobený zvuk DTS.

Bohatá hudba

Užijte si nejznámější hudební aplikace, ať už jste kdekoli, jako jsou Spotify, Youtube Music, Pandora, Deezer a Hudba Google Play.

Kompaktní design

S dotykovým panelem, kovovým tělem a prstencem LED se vejde do jakéhokoli prostoru ve vašem domě.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Model: L096

Cip:Amlogic A113X 4-core A53

ROM: 256 MB

RAM: 512 MB

Speaker: 12 W, 2.5"

Mikrofon: 2x

Audio formáty: HE-AAC, LC-AAC, MP3, Vorbis, WAV (LPCM), Opus, FLAC s podporou streamů s vysokým rozlišením (24-bit/96KHz)

Podporovaná zařízení I0T: TV, TV box, televizní přijímače, čističky vzduchu, vysavače, fotoaparáty, žárovky, lampy, smart ventilátory i zásuvné moduly, projektory atd

OS System: Linux

Wi-Fi: 2.4G + 5G

Bluetooth: 4.2

Napájení: 12V/1.5A

Port: DC napájecí konektor

Rozměry a hmotnost: 131 x 104 x 151 mm; 842 g

Obsah balení: reproduktor, napájecí kabel (EU), uživatelská příručka, záruční list

Nahrání návodu Máte návod k obsluze pro Reproduktor Xiaomi Mi Smart Speaker bílý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".

Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu :

Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu :

(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)

Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%

Technické parametry Reproduktor Xiaomi Mi Smart Speaker bílý Záruka 24 měsíců Partnumber 29432 Základní specifikace Výkon

celkový výkon reproduktorů uváděný výrobcem">Výkon 12 W Napájení Síťové Bezdrátové připojení

Umožňuje bezdrátové připojení zařízení ke zdroji zvuku (telefon, tablet, notebook atd.) Různé druhy přenosů umožňují různou variabilitu a vdálenost zařízení.

Některé režimy umožňují i propárovat více reproduktorů mezi sebou ve více místnostech, nebo podpořit produkci na vaší zahradě.

Bezdrátové připojení Wi-Fi, Chromecast, Bluetooth Rádio Ne USB

USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.

USB Ne Vstup AUX

Vstup Aux (audio) – je to vstup, který se v moderních multimedíálních zařízeních dostává velké oblibě. Slouží především pro připojení MP3 přehrávačů a jiných podobných zařízení. Do tohoto konektoru se připojuje pomocí klasického Jack 3,5 kabelu, nebo kabelu 2x cinch

Vstup AUX Ne Barva

Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva bílá SMART Funkce

Funkce SMART = komunikace přes chytrý telefon nebo tablet">SMART Funkce Ano Velikost 15 cm SMART Integrace do systému Google Home

Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích.

Google Home Ano Rozměry výrobku Šířka výrobku 10.4 cm Výška výrobku 13.1 cm Hloubka výrobku 15.1 cm Hmotnost výrobku 0.8 kg Rozměry balení Šířka balení 25.5 cm Výška balení 17.0 cm Hloubka balení 17.0 cm Hmotnost balení 1.4 kg Hodnocení 50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 20 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Reproduktor Xiaomi Mi Smart Speaker bílý

Předmět: Párování 2 repro. Datum: 02.10.2021 09:22:40 Autor: Zdeněk Dobrý den. Mám dotaz na spárování 2 zařízeni.

Jakým způsobem provedu spárování 2 zařízeni do stereo modu. Připojuji se přes WiFi. Streamuji Spotify z tabletu Android.

Mám již 1 zařízení a zvažuji pořízení 2.

Díky za zprávu. Zp Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit. Vaše jméno * : E-mail : Předmět * : Příspěvek * : Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.

Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR

Post a Comment