15 Nejlepší hudební přehrávač aplikace pro Android 2022 [Zdarma na Google Play]

15 zdarma a nejlepší hudební přehrávač aplikace pro Android 2022

Shrnutí: Nejste spokojeni s výchozím hudebním přehrávačem v zařízení Android? Hledáte alternativní skladbu, která vám umožní lépe si vychutnat všechny typy skladeb, které se vám líbí? Testovali jsme aplikace hudebního přehrávače 40 + na Google Play a vybrali pro vás nejlepší hudební přehrávače Android pro 15. Zkontrolujte je a vyberte si svůj preferovaný!

Z různých důvodů hledáte pro svůj telefon Android novou aplikaci pro hudební přehrávač. I když existuje výchozí hudební přehrávač, funguje skvěle, ať už jde o přenos hudby nebo přehrávání skladeb. I když je na trhu tolik hudebních přehrávačů a tolik skvělých funkcí, určitě budete chtít vyzkoušet nějaké nové hráče.

Hudební přehrávač pro Android

Takže co je to nejlepší hudební přehrávač pro Android? Na Google Play jsou desítky aplikací pro hudební přehrávač, kterou byste si měli vybrat? S ohledem na vaši potřebu, tento seznam příspěvků 15 zdarma a nejlepší aplikace pro hudební přehrávač pro Android. Sdělíme jim jejich podrobnosti a funkce, abyste snadno našli, co potřebujete.

Hudební přehrávač - nejlepší bezplatný hudební přehrávač pro Android

Přehrávač je velmi populární bezplatná aplikace pro přehrávání hudby pro uživatele systému Android. Je vybaven výkonnou funkcí vyhledávání, která vám umožní snadno a rychle prohledat všechny vaše soubory a hudební videa v telefonu Android. Kromě toho máte povoleno měnit témata hudebního přehrávače a vzhled pozadí. Kromě toho je v tomto hudebním přehrávači pro Android navržen jedinečný ekvalizér (přednastavené styly hudebních tónů 22 +). Nabízí profesionálnější zvuk.

Aplikace Music Player je nejlepší bezplatnou aplikací pro přehrávání hudby pro Android v systému 2021. Nyní až do 2021 přitahuje miliony stažení na Google Play. Podporuje všechny populární hudební formáty jako MP3, MP2, AAC, ALAC, M4A, WMA, MAV, AIFF, AC3, APE, MKV, OGG, M4B, RA, RAM atd. A co víc, můžete si snadno streamovat a užívat si své oblíbené skladby podle alb, interpretů, žánrů, seznamů skladeb, složek a dalších. Umožňuje také upravovat skladbu a měnit ji na vyzváněcí tón. Jistě, je to hudební přehrávač s texty a dokáže rychle najít a porovnat lyrické soubory.

Hudební přehrávač Pi - přehrávač Mp3

Pi přehrávač hudby je vysoká sazba aplikace pro hudební přehrávač pro Samsung, HTC, Motorola atd. Můžete jej snadno najít v obchodě Google Play. Má dobré uživatelské rozhraní s čistým rozvržením a svěží, což vám zaručuje pohodlný zážitek z hraní hudby. Tento nejlepší hudební přehrávač pro Android je vybaven vestavěnými ekvalizéry, zvýrazněním basů, efekty 3D Reverb, virtualizátorem, 5 pásmy, 10 dárků a dalšími zvukovými efekty.

Tato bezplatná aplikace pro hudební přehrávač je plná mnoha výkonných funkcí, které splní všechny vaše potřeby při přehrávání zvuku. Můžete snadno najít všechny oblíbené skladby, vystřihnout jakékoli MP3 a nastavit písničku jako vyzváněcí tón telefonu Android, upravovat skladby / alba / umělce / žánry, měnit motivy a vzhledy na pozadí atd. Pi Hudební přehrávač podporuje nejen audio přehrávač pro Android, ale také audioknihy a podcasty.

Hudba Google Play - výchozí hudební přehrávač pro Android

Google Přehrávání hudby není bezpochyby jedním z nejlepších hudebních přehrávačů pro Android. Tato bezplatná aplikace pro přehrávání hudby poskytuje výkonného správce hudby, který vám pomůže lépe přenášet a skenovat všechny vaše hudební soubory, skladby iTunes, podcasty, seznamy skladeb a další. Pokud jste je někdy přenesli do služby Google Cloud, můžete snadno přistupovat k hudebním souborům z cloudu. Můžete přidat až téměř 50,000 skladeb.

Tento nejlepší bezplatný hudební přehrávač pro Android vám umožňuje okamžitě si vychutnat písničky, podcasty a rozhlasové stanice. Je kompatibilní se všemi oblíbenými zvukovými formáty, jako jsou MP3, AAC, M4A, WMA, MAV a další. Můžete bezplatně přistupovat k milionům skladeb a stahovat cokoli pro přehrávání i offline. Je navržen s slušným rozhraním a dostatkem funkcí. Hudba Google Play prozatím přitahuje více než 3899 tisíc stažení v obchodu s aplikacemi Google.

Hudební přehrávač Musicolet - nejlepší přehrávač MP3 pro Android

Hudební přehrávač Musicolet je jednoduchý a lehký hudební přehrávač pro Android. Nemá krásný design uživatelského rozhraní jako jiné hudební přehrávače Android. Nebudete to přímo brát jako jeden z nejlepších hudebních přehrávačů. Během našich testů a recenzí ostatních uživatelů jsme ochotni vám doporučit Musicolet. Má základní funkce pro přehrávání hudby, které vám zajistí dobrý zážitek z přehrávání hudby.

Musicolet je jediný hudební přehrávač na trhu Android, který podporuje více front. Je dovoleno vytvářet maximální 20 fronty. Můžete snadno upravovat značky a alba více skladeb, přenášet / kopírovat skladby a přejmenovat složky atd. Navíc je to skvělý hudební přehrávač s vestavěnými texty a podporou LRC. K dispozici jsou také ovládání sluchátek, časovač vypnutí, zkratky a další skvělé funkce. Můžete si jej zdarma stáhnout a vyzkoušet.

Poznámka: Aplikace hudebního přehrávače hudby nepodporuje streamování ani stahování hudby. Můžete přehrávat pouze místní MP3 a zvuk v oblíbených formátech. Neexistuje povolení k internetu. Můžete to tedy považovat za zcela offline přehrávač hudby pro Android zdarma.

AIMP - hudební přehrávač pro Android zdarma

AIMP je další jednoduchá aplikace pro hudební přehrávač. Může přímo přehrávat hudbu na vašem zařízení Android. Velmi podporuje téměř všechny bezeztrátové a bezeztrátové zvukové formáty, jako jsou APE, MP3, WAV, OGG, UMX, MPGA, MOD, MTM, XM, AAC, FLAC, M4A, M4B, MPC, WV, DSF, DFF, TTA a více.

Tento bezplatný hudební přehrávač Android je vybaven 29pásmovým ekvalizérem. Nabízí také mix souborů mulčovacích kanálů do stereo nebo mono. Má ovládání rychlosti přehrávání, vyvážení, normalizaci hlasitosti na základě ReplayGain, změnu motivu a mnoho dalších. Jedna věc, kterou byste se měli obávat, je, že AIMP může na telefonech Xiaomi fungovat nestabilně na základě firmwaru MIUI. (Převést stereo na mono zde)

BlackPlayer - bezplatný hudební přehrávač MP3 pro Android

BlackPlayer je bezplatná aplikace pro hudební přehrávač MP3, která vám umožní přehrávat místní písně s nejvyšší kvalitou zvuku. Je navržen s chladným minimalistickým designem. Můžete tedy snadno přehrávat písně a provádět různá nastavení. Tento hudební přehrávač pro Android je kompatibilní se všemi často používanými zvukovými formáty, jako jsou MP3, WAV, OGG, FLAC, M4A a další.

BlackPlayer je jeden druh výkonného nástroje pro přehrávání hudby, který nese ekvalizér kapely 5, posilovač basů, virtualizér, vložené texty, přehrávání bez mezer a crossfade, pěkné widgety 3, album HD, editor značek ID3 a mnoho dalších. V tomto hudebním přehrávači je k dispozici mnoho motivů a úprav písma. Můžete také nastavit časovač spánku, aby si hudbu mohl volně užívat. Podívejte se sem Nejlepší hudební editory 18.

Hudební přehrávač - MP3 Player

Hudební přehrávač (Audio Beats) je jedním z nejlepších hudebních přehrávačů pro Android v 2021. Jedná se o nejlépe hodnocenou aplikaci pro přehrávání hudby MP3, která vám umožní vychutnat si oblíbenou hudbu s vysokou kvalitou zvuku. K tomu dochází díky vestavěnému ekvalizéru nejvyšší kvality. Podporuje téměř všechny standardní zvukové formáty jako MP3, MP4, WAV, M4A, FLAC, 3GP, OGG a další.

Tento bezplatný hudební přehrávač pro Android nabízí 30 + nejlepší hudební motivy, které vám zajistí krásné uživatelské rozhraní, které se vám opravdu líbí. Navíc vám poskytuje pásma 5, úžasné předvolby 10, hudební virtualizér, basový zesilovač a 3D úpravy efektů reverbu a mnoho dalšího. V tomto hudebním přehrávači je navržena vestavěná zvuková řezačka, která vám pomůže vytvořit si vlastní vyzváněcí melodie pro Android. Jedna věc, kterou byste měli vědět, v tomto hudebním přehrávači jsou nepříjemné reklamy.

JetAudio Music Player Plus - Mp3 Flac Audio Player

Přehrávač hudby JetAudio je všestranná aplikace pro hudební přehrávač pro uživatele systému Android. Můžete jej snadno najít v Google Play. K dispozici jsou dvě verze, jedna placená ($ 3.99) a jedna bezplatná. Ve srovnání s jinými nejlepšími hudebními přehrávači vám může poskytnout mnoho zvukových vylepšení, která přicházejí jako pluginy.

jetAudio je kompatibilní s nejoblíbenějšími audio formáty jako WAV, MP3, FLAC, OGG, MPC, TTA, APE, OPUS, WMA a mnoha dalšími. Umožňuje vám vychutnat si hudbu s velkým zvukovým zážitkem. 32 - přednastavení ekvalizéru, editor značek, widgety, přehrávání MIDI, zvýraznění basů a další jsou navrženy v této aplikaci pro hudební přehrávač. Jistě, tam jsou reklamy v bezplatné verzi.

Hudební přehrávač HD + ekvalizér

Hudební přehrávač HD + ekvalizér je další nejlépe hodnocená bezplatná aplikace pro hudební přehrávač. Vysoce podporuje jakýkoli populární hudební formát, jako je MP3, M4A, AAC, WMA, OGG, FLAC, AIFF, MAV, AC3, APE a další. Můžete získat jednotlivé ovládací prvky pro funkce Bass Boost a Virtualizer. Tímto způsobem můžete snadno zažít dobrý hudební zážitek. Je dodáván s grafikou kapel 5. Můžete přizpůsobit všechny funkce ekvalizéru.

Tento hudební přehrávač pro Android vám umožňuje vybrat nový obrázek a nastavit jej jako pozadí. Přehrávání hudby můžete snadno ovládat i na uzamčené obrazovce. Kromě toho podporuje přehrávání složek, ovládání sluchátek a časovač vypnutí.

Pulsar - vysoce hodnocený hudební přehrávač pro Android

Hudební přehrávač Pulsar je jedním z nejlepších hudebních přehrávačů v Androidu Google Play. Vydělává vysokou míru. Jedná se o bezplatný hudební přehrávač offline bez reklam. Je navržen se stručným rozhraním, které vám umožní snadno ovládat celou hudbu při přehrávání.

Jako všestranná aplikace pro přehrávání zvuku obsahuje přehrávač Pulsar Music Player téměř všechny potřebné funkce, jako je přehrávání bez mezer, zobrazení textů, crossfade, nastavení rychlosti přehrávání, ekvalizér, hudební vizualizér, vyvážení zvuku, ReplayGain, úpravy značek, scrobbling, Chromecast, hlasové ovládání, Android Auto, časovač vypnutí a další.

Neutronový hudební přehrávač (Eval) - Hi-Fi hudební přehrávač pro Android

Neutronový hudební přehrávač je bezplatný hudební přehrávač pro uživatele Androidu, který umožňuje přehrávání všech typů písní v kvalitě Hi-Fi. Je vybaven téměř kovovým zvukovým modulem 32 / 64, který umožňuje přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení. Tento zvukový přehrávač Android může přehrávat hudbu v jakémkoli populárním formátu, jako je MP3, MP2, OGG (Vorbis), FLAC, OPUS, WMA, WMA Lossless, AAC, M4A, M4B, M4R, ALAC, APE, WV (WavPack), MPC (MusePack) ), WAV, AU, AIFF, MPG / MPEG (audio), AVI (audio) a média iTunes / Windows (bez DRM) atd.

Hudební přehrávač Neutron je navržen s profesionálním uživatelským rozhraním. Jak můžete vidět shora, věnuje velkou pozornost kvalitě přehrávání zvuku. Skvělá funkce je, že podporuje Hi-Res zvuk. Je to hudební přehrávač s texty. A co víc, tvrdí, že je to jediný hudební přehrávač, který umí posílat zvuk do síťových renderů se všemi efekty DSP na Google Play.

Hudební přehrávač fonografů - hudební přehrávač Android zdarma

Přehrávač fonografů je dobře navržený hudební přehrávač pro Android. Je vybaven jednoduchým a výstižným uživatelským rozhraním, díky čemuž je použití velmi snadné. Můžete si upravit a přizpůsobit barvy uživatelského rozhraní. Může automaticky stahovat další informace týkající se umělců, jako jsou obrázky a biografie.

Tato bezplatná aplikace pro hudební přehrávač pro Android je kompatibilní s většinou zvukových formátů. Nebudete se muset starat o nepodporovaný zvuk. Má vestavěný editor značek, který vám pomůže upravit hudební značky, jako je umělec, název, název alba a další. Můžete snadno vytvářet a upravovat seznamy skladeb. Kromě toho poskytuje skvělé ovládací prvky přehrávání hudby na obrazovce.

foobar2000 - slavný hudební přehrávač

foobar2000 je pokročilý audio přehrávač pro zařízení Android. Ve skutečnosti je PC verze tohoto hudebního přehrávače před několika lety docela slavná. Je navržen s jednoduchými funkcemi, ale nabízí vysoce kvalitní přehrávání zvuku. Může přehrávat široké spektrum zvukových formátů, jako jsou MP3, MP4, AAC, Vorbis, Opus, FLAC, WavPack, WAV, AIFF, Musepack.

Tento hudební přehrávač umožňuje streamovat hudbu ze serverů UPnP do telefonu s Androidem. Může také fungovat jako výkonný offline hudební přehrávač. Podporuje přehrávání a skenování Full ReplayGain.

Onkyo HF Player - profesionální hudební přehrávač

Onkyo HF přehrávač je výkonný hudební přehrávač pro Android, který nabízí skvělý zážitek z přehrávání hudby. Jeho dotykově nastavitelný lineární fázový FIR ekvalizér nabízí diskrétní pásma vyrovnávání HD 16,384 s nulovou ztrátou kvality zvuku. Ve skutečnosti byste měli znát Onkyo, slavnou japonskou značku zvuku.

Onkyo HF Player je hudební přehrávač Android s texty. To je podporováno drobnými texty. Kromě základních zvukových formátů, jako jsou MP3 a AAC atd., Vám také umožňuje přehrávat Hi-Res zvukové formáty včetně FLAC, 192 kHz / 24-bit WAV a DSD. Má mnoho funkcí, jako je funkce opakování, obnovení přehrávání, náhodné přehrávání, vytváření a úpravy seznamů skladeb, funkce převodu DSD v reálném čase a mnoho dalších.

Retro hudební přehrávač - bezplatný hudební přehrávač App

Retro hudební přehrávač je bezplatný a jednoduchý hudební přehrávač pro Android, který je navržen se samovysvětlujícím rozhraním bez přetížení nabídek. Poskytuje základní témata 3, jasně bílá, druh temné a jen černé. Nabízí více než 10 Now přehrávání témat.

Tento bezplatný hudební přehrávač nese mnoho základních funkcí pro přehrávání hudby, jako je přehrávání bez mezer, ovládání hlasitosti, widgety úvodní obrazovky, ovládací prvky přehrávání obrazovky, textová obrazovka, časovač vypnutí, editor značek, integrace a další. Podporuje více než 30 jazyky.

Nejlepší hudební konvertor, který možná budete chtít znát:

S hudebním přehrávačem pro Android výše můžete snadno přehrávat všechny typy písní v jakémkoli populárním zvukovém formátu. V případě, že stále potřebujete převést zvukové formáty, zde upřímně doporučujeme profesionální zvukový konvertor, který vám pomůže dokončit práci.

AnyMP4 Audio Converter je speciálně navržen pro převod jakýchkoli zvukových formátů, jako jsou MP3, M4A, AAC, AC3, WAV, WMA, FLAC, ALAC a další. Je kompatibilní se všemi často používanými hudebními formáty. Takže můžete snadno nahrát nepodporované zvukové soubory a převést je.

Poskytuje rozsáhlé vlastní možnosti, jako je datový tok, vzorkovací frekvence a další, pro výstup vysoce kvalitních zvukových efektů. Má vestavěný přehrávač médií, který vám pomůže zkontrolovat zvukový soubor a změny během úpravy. Tento převodník hudebních souborů také umožňuje oříznout délku zvuku a nastavit zvukové parametry. Stačí si ji zdarma stáhnout a vyzkoušet.

Nejčastější dotazy k hudebnímu přehrávači pro Android Má Android hudební přehrávač? Ano. Každý telefon Android má výchozí hudební přehrávač. Jak stáhnu hudbu zdarma na svůj Android? Chcete -li si stáhnout bezplatnou hudbu do telefonu Android, budete si muset nainstalovat APK ke stažení hudby. Který formát médií Android nepodporuje? Podporované video a audio formáty telefonu Android jsou 3GP, MKV, MP4, TS, WebM, ACC, FLAC, OGG, M4A, MID, MP3, XMF a WAV.

To je všechno Nejlepší aplikace pro hudební přehrávač 15 pro Android. Po přečtení této stránky můžete snadno najít několik užitečných doporučení pro hudební přehrávač. Stačí si stáhnout preferovaný a zkusit to. Doufám, že můžete získat více funkcí, které váš výchozí hráč nemá. Řekněte nám a dalším čtenářům v komentáři, pokud máte nějaké doporučení pro nejlepší hudební přehrávač.

▷ 12 nejlepších hudebních přehrávačů pro Android [2022]

Hudba je jednou z nejdůležitějších věcí v našem životě. Může nám pomoci uvolnit se, myslet jasněji a nabít nás energií na další den (nebo nás dostat přes stresující den). Jaký je ale nejlepší způsob, jak si užít hudbu na svém zařízení Android?

Pokud vás streamování hudby nebaví, existuje spousta skvělých hudebních přehrávačů, ale může být těžké najít ten, který dokonale vyhovuje vašim potřebám. Proto jsme vyvinuli a seznam nejlepších hudebních přehrávačů pro Android, takže si můžete najít ten ideální pro vás. Jít na to!

Zanechte také svůj komentář s vaším návrhem, který vezmeme v úvahu!

Výběr s nejlepšími hudebními přehrávači pro Android

Stojí za to zopakovat a zapamatovat si, že přehrávače, které vám ukážu níže, jsou pro přehrávání hudby v systému Android lokálně (hudba uložená ve vašem zařízení).

Zdůrazněte také, že ačkoli všechny zde dostupné hudební přehrávače pro Android mají vynikající kvalitu a v současné době kontrastuje zde kromě potřeb také vkus každého z nich.

Seznam alternativ ke zhlédnutí na YouTube

Musicolet

Musicolet

Musicolet je a bezplatný a open source hudební přehrávač pro Android Spotřebovává málo zdrojů a má mnoho funkcí.

Na rozdíl od jiných, které vám umožňují přehrávat pouze hudbu uloženou ve vašem zařízení, Musicolet nabízí to samé, ale navíc s možností přehrávání z externích paměťových zařízení, jako jsou SD karty a USB disky.

Má některé funkce pro pokročilejší uživatele. Můžete například ovládat rychlost přehrávání, nastavit předvolby ekvalizéru a dokonce používat vlastní písma.

tak pokud hledáte výkonný přehrávač, který spotřebovává málo zdrojů, Musicolet je perfektní volba.

HiBy Music

HiBy Music

První možnost je nepochybně jednou z nejúplnějších, které můžete v seznamu najít. Pokud jste fanouškem hudby a rádi ji posloucháte po svém, možná stojíte před nejvhodnější možností.

Má velmi schopný ekvalizér pomocí kterého můžete přizpůsobit svůj audiofilský vkus tak, jak preferujete.

Dalším bodem v jeho prospěch je, že jde o první bezplatný přehrávač, který nabízí podporu přímého přehrávání přes USB. Velmi doporučená možnost, která je neustále aktualizována o vylepšení a nové funkce.

nejlepší hudební přehrávač pro android foobar2000

Foobar2000 přehrávač pro android

Jedná se o bezplatný hudební přehrávač pro Android bez reklam, jednoduché, ale elegantní. Ke své oblíbené hudbě se dostanete několika dotyky. Velmi jednoduché, ale účinné na pohled.

Kromě toho má ekvalizér (pokročilý, ideální pro většinu audiofilů), widgety, scrobbling, editor ID3 tagů, žádné reklamy, témata a podporu pro nejpoužívanější hudební soubory. Je to atraktivně jednoduché, jak jsme již řekli, což na základě toho nabízí velkou plynulost navigace mezi menu a reprodukcemi. Je to aplikace pro přehrávání lokální hudby, která rozhodně stojí za vyzkoušení.

JetAudio HD Music Player – aplikace hudebního přehrávače

Je to dlouhodobý favorit uživatelů Androidu, protože má dostatek funkcí na to, aby byl lepší než většina ostatních, ale stále je dostatečně jednoduchý, aby jej mohl používat každý.

Toto nabízí řadu audio příslušenství, které přichází jako zásuvné moduly, takže můžete svůj hudební zážitek upravit o něco více než obvykle. Kromě toho přichází s ekvalizérem (kompletní s 32 předvolbami), jednoduchými efekty, jako je zesílení basů, editor tagů, widgety a dokonce i přehrávání MIDI. Bezplatná nebo placená verze jsou prakticky totožné. Placená verze pouze odstraňuje reklamy a přidává témata.

MediaMonkey

Lze jej definovat jako „kompletní“ aplikaci, pokud mluvíme o podnikání aplikací pro přehrávání hudby. Má spoustu funkcí, včetně organizačních funkcí pro věci, jako jsou audioknihy, podcastya možnost seřadit skladby podle skladatele (namísto pouze umělce). Má také základní věci, jako je ekvalizér.

Co to dělá MediaMonkey opravdu unikátní hudební přehrávač je možnost synchronizovat hudební knihovnu z počítače do telefonu (a naopak) přes WiFi. Je to trochu nešikovné nastavení, ale je to v podstatě jedinečná funkce. Rozhraní je jednoduché a jeho použití obecně velmi stabilní, vzbuzuje důvěru.

hráč n7

Je to hudební přehrávač, který se snaží dělat něco trochu jiného a daří se mu to. Místo toho, aby byly seznamy hudby uspořádány různými způsoby, n7player vytváří obrovskou galerii hudby ve stylu koláže, pomocí této funkce můžete rolovat doleva nebo doprava a měnit hudbu. Taky přichází s 10pásmovým ekvalizérem, normalizací hlasitosti, editorem tagů, scrobblingem a spoustou dalších funkcí.

Mnoho z toho rozhodně není součástí možností pro ty, kteří hledají větší výkon pro správu hudby, možná budete muset hledat jinde, pokud chcete něco profesionálnějšího. Pokud však chcete něco, co vypadá působivě, je to tato aplikace.

Neutronový hudební přehrávač

Další hudební aplikace pro Android, která není tak populární, jak by měla být. Má 32/64bitové vykreslovací jádro zvuku, které je (podle vývojářů) nezávislé na operačním systému Android. Cílem je, aby hudba zněla kvalitněji.

také má spoustu dalších funkcí, včetně podpory nejunikátnějších typů souborů (FLAC, MPC atd.), vestavěného ekvalizéru a řady dalších funkcí specifických pro audiofily. Tato aplikace má poněkud vysokou cenu, ale jsem si jistý, že ji mnozí budou milovat, zejména ti, kteří mají rádi dobrou hudbu.

Přehrávač fonografů

Es jedna z nejnovějších aplikací v oblasti hudebních přehrávačů pro Android. Je inzerováno jako jednoduché. Lehký a snadno použitelný. Ve většině případů je to úspěšné. Má rozhraní materiálového designu, které mu dodává dobrý vzhled. Pokud chcete, můžete také změnit motiv. Spolu s tím získáte integraci editor značek, funkce přehrávání, widget na domovskou obrazovku a některé další navigační funkce.

Je to velmi jednoduché a skvělá volba pro ty, kteří chtějí jen poslouchat svou hudbu na cestách.

PlayerPro hudební přehrávač

Další aplikace pro přehrávání hudby na Androidu, která není příliš známá, ale má svou vlastní. Má to pěkně vypadající rozhraní, díky kterému se vše snadno používá, spolu s motivy, které lze stáhnout a nainstalovat, nám umožňuje větší přizpůsobení.

Získáte také podporu pro přehrávání videa, pětipásmový ekvalizér, různé zvukové efekty, přehrávače a některé svérázné funkce, jako je možnost zatřást telefonem, abyste se dostali ke změně skladby. Podporuje dokonce i vysoce kvalitní hudbu (až 32 bitů, 384 kHz). Můžete si koupit demo verzi, ale doporučená verze je plná verze, která stojí přibližně 3,99 EUR.

Poweramp – hudební přehrávač pro Android bez reklam

Dlouho je to jedna z oblíbených aplikací pro milovníky hudby na Androidu. Má elegantní rozhraní s motivy, které lze stáhnout z obchodu Google Play. Bude chvíli trvat, než si na jeho rozhraní zvyknete, ale je efektivní a efektivní, i když nemají mnoho designů.

Zahrnuje mnoho funkcí přehrávání, včetně přehrávání bez mezer, prolínání a má podporu pro různé typy seznamů skladeb. Najdete zde také widgety, úpravy štítků a další nastavení přizpůsobení.

Hudební přehrávač Pulsar

Je to pravděpodobně nejlepší hudební přehrávač pro Android je zatím zcela zdarma. Dodává se s rozložením, které je silně inspirováno designem Material Design Flat, spolu s mnoha základními funkcemi, jako je úprava značek, plynulé přehrávání, chytré seznamy skladeb, časovač spánku a scrobbling na

Pulsar má také podporu Chromecastu, něco, co nikdy nebolí. Není to tak náročné na funkce jako některé placené možnosti, ale to nutně neznamená, že je to špatné. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají něco jednoduchého, lehkého a dobře vypadajícího.

Shuttle + hudební přehrávač

Jedná se o stále oblíbenější hudební přehrávač. Vývojář si vzal chvíli pauzu, aby aktualizoval tuto aplikaci a vylepšil ji do dnešní podoby. Je navržen pod Material Design se spoustou možností, které vás jistě naplní. Mezi mezi jeho nejvýraznější vlastnosti patří šestipásmový ekvalizér, přehrávání bez mezer, podpora vložených textů, spousta témat, scrobbling a mnoho dalšího.

Ti, kteří si zakoupí verzi Pro, budou mít podporu Chromecastu, úpravy ID3 tagů, procházení složek a ještě více možností motivů.

BlackPlayer Hudební přehrávač zdarma

BlackPlayer Hudba zdarma pro Android

Zatím poslední na seznamu. Tento přehrávač potěší i ty nejnáročnější, protože je naprosto flexibilní a přizpůsobitelný ve všech svých sekcích. Kompatibilní s bezpočtem formátů a s možností přidávání widgetů budete mít veškerou hudbu na dosah ruky v té nejlepší možné kvalitě. Je placený, ale stojí za to, pokud chcete udělat malou investici.

Jaký hudební přehrávač vybrat?

Pak, Jaký je nejlepší hudební přehrávač pro Android? Odpověď na tuto otázku skutečně závisí na vašich potřebách a preferencích.. Pokud chcete jednoduchý přehrávač bez komplikací jakéhokoli druhu, pak YouTube Music o Amazon Music Premium Mohou být pro vás dobrou volbou. Pokud potřebujete více funkcí a možností přizpůsobení a streamování hudby není vaše věc, Poweramp nebo PlayerPro jsou dobré možnosti. A pokud hledáte all-in-one řešení, které to všechno zvládne, podívejte se na Musicolet. Stručně řečeno, nejlepší hudební přehrávač pro Android je ten, který splní vaše specifické potřeby a díky kterému bude poslech vašich oblíbených skladeb příjemným zážitkem. Jaký hudební přehrávač používáte na svém zařízení Android?

Řekněte nám, kterou byste si vybrali? - Zůstanu u Powerampu. a ty?

Nejlepší hudební přehrávače bez reklam pro Android

Kromě snahy míchat písničky, je poslech hudby jedním z nejčastějších úkolů s chytrým telefonem z hlediska hudby. To vyžaduje dobrý hudební přehrávač. Čím více funkcí má, tím lépe. A pokud nemáte reklamy, ještě lépe. Proto vám přinášíme výběr z nich nejlepší hudební přehrávače bez reklam pro Android.

Hudební přehrávače bez reklam: nejlepší z nejlepších, i když musíte platit

Dnešní chytré telefony nahradily staré hudební přehrávače, jako jsou iPody. Díky možnosti mít vše v jednom je nesmírně atraktivní mít hudbu ve svém mobilu a být s námi, ať jsme kdekoli. Nejde však jen o to mít v micro SD prostor pro přenášení hudby, ale také o dobrou aplikaci, se kterou si naše uši mohou naplno užívat.

Aplikace jsou nezbytné, protože zajistí kvalitu zvuku. The Play Store je plný aplikací na přehrávání hudby, ale ne všechny jsou platné. Některé z nich jsou aplikace plné reklam a s nulovou kvalitou zvuku. Proto vám dnes přinášíme seznam nejlepších hudebních přehrávačů bez reklam pro Android, které navíc nabízejí dobrou kvalitu zvuku.

Nejlepší hudební přehrávače bez reklam pro Android

Obsluhujte svého rodilého hráče

Než začneme, je fér poukázat na to, že existují společnosti, které jdou hodně daleko, aby dodaly kvalitní akciové aplikace. To je případ např. Sony, jehož hudební aplikace je jedna z nejlepších na Androidu. Samsung vynakládáte také velké úsilí s tím svým. Tudíž v obou případech budete kryti bez problémů. Než se zblázníte do stahování, zkontrolujte, co už máte nainstalované. Mohlo by vás čekat překvapení.

Google Přehrávání hudby

Google Nabízí samozřejmě i vlastní řešení. Pokud použijete Google Přehrávání hudby Výhradně lokálně nebudete mít problémy s reklamou, i když si službu nepředplatíte. Je to navíc výchozí hudební přehrávač mnoha mobilů, takže není těžké ho najít.

Stáhněte si Hudbu Google Play z Obchodu Google Play

VLC Player

VLC Player je to jeden z nejstarších programů v jakémkoli ekosystému. Open source, schopný přehrát jakékoli video a ano, také velmi slušný hudební přehrávač, pokud to zkusíte. Pokud hledáte důvěryhodnou značku, už nehledejte.

Stáhněte si VLC Player z obchodu Google Play

Poweramp

Poweramp Stále je to dnes nejlépe znějící hudební přehrávač na Androidu. Směřovat. Pokud hledáte kvalitu zvuku, toto je vaše aplikace. Budete mít zkušební dobu a poté budete nuceni zaplatit za verzi Pro.Samozřejmě to bude stát za to. Také, pokud jste zaregistrováni do beta verze, obdržíte její nový design. Jeho přechody a animace jsou po letech sucha aktualizací na jedničku.

Stáhněte si Poweramp z obchodu Google Play

BlackPlayer EX

Velmi blízko se nachází Poweramp BlackPlayer EX. Tento přehrávač nabízí skvělou estetiku, dobrý zvukový engine a pokud si zaplatíte jeho Pro verzi, neuvidíte ani reklamy. Mnoho lidí přešlo z Powerampu na tuto aplikaci, a proto se umístila jako jejich přirozená náhrada.

Kupte si BlackPlayer EX z obchodu Google Play

Shuttle hudební přehrávač

Pokud chcete něco lehkého, rychlého a vizuálně hezkého, Shuttle hudební přehrávač Je to zážitek, který se dá vyrovnat. Navíc ani v jeho bezplatné ani v placené verzi neuvidíte reklamy. Sleduje designové linie Material Design a je velmi funkční, i když kvalita zvuku nedosahuje jiných návrhů.

Stáhněte si Shuttle Music Player z obchodu Google Play

Kupte si Shuttle + Music Player z obchodu Google Play

Retro hudební přehrávač

Ale pokud mluvíme o designu, Retro hudební přehrávač vezme dort. Rozhraní je přizpůsobitelné a nabízí různé režimy. Pokud si chcete užít animace, styl a mix mezi iOS a Androidem, tuto aplikaci si vyberete.

Stáhněte si Retro Music Player z Obchodu Play

Post a Comment