Mít smartphone dnes znamená mnoho věcí. Nyní to není jen o volání nebo přijímání zpráv, daleko od toho, ale také o tom mít zařízení pro cokoli; jedním z nich je rozptýlení a Jaký jiný dobrý způsob, než k tomu poslouchat hudbu?

Zde je seznam nejlepší hudební přehrávače pro Android, abyste získali ten, který nejlépe vyhovuje vašemu stylu a požadavkům, a doplňte jej nejlepší videopřehrávače v Obchodu Play. Uvidíme!

Tyto aplikace, které uvádíme níže, se nacházejí k dispozici zcela zdarma v Obchodě Google Play. Můžete se na to podívat bez jakéhokoli platebního závazku.

Google Přehrávání hudby

Jak nezačnout s nejpopulárnějším a nejstahovanějším hudebním přehrávačem ze všech? Toto je ten s největším hodnocením v obchodě Androida ten, který také obvykle přichází předinstalovaný ve většině telefonů s tímto operačním systémem. Je zřejmé, že je to jeden z nejlepších.

Přehrávač VCL

VCL Player je aplikace s otevřeným zdrojovým kódem, která má velmi stylové a snadno vypadající rozhraní. To má typické funkce, které vám aplikace tohoto typu může nabídnout, a dokonce i možnost přehrávání videí. Skvělá alternativa k přehrávači Google, bezpochyby.

Poweramp

Pokud vás výše uvedené dvě možnosti nepřesvědčí, může Poweramp. Tento hráč je jednoduchý, ale velmi kompletní. Díky tomu je organizování skladeb, vytváření seznamů skladeb a dalších věcí velmi snadné. Klidně to zkuste.

Shuttle hudební přehrávač

Jednoduché, intuitivní a lehké ... to jsou tři hlavní charakteristiky, kterými je tento slavný audio přehrávač z Google Play identifikován. Přehrávač hudby Shuttle je další dobrou alternativou, kterou byste neměli opovrhovat pokud hledáte vynikajícího hráče, který nezobrazuje otravnou reklamu. Vyzkoušejte to a zamilovejte se do toho!

Retro hudební přehrávač

V neposlední řadě máme Retro hudební přehrávač, aplikace, která nám poskytuje vynikající rozhraní a rozmanité animace.

Post a Comment