Jak přehrát hudbu v Android Auto?

Jak přehrát hudbu v Android Auto?

V Asistentovi Google otevřete kartu Služby. Klikněte na kartu Hudba. Odtud si můžete vybrat výchozí hudební aplikaci, kterou chcete použít pro hlasové ovládání. Po přihlášení do Android Auto vám usnadní život.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak poslouchat hudbu na samsungu?

Aplikace Samsung Music je výchozím hudebním přehrávačem pro všechna zařízení Samsung Android. Se službou Samsung Music můžete přehrávat zvukové stopy ve formátech MP3, WMA, AAC a FLAC. Pokud tedy chcete poslouchat hudbu bez připojení k internetu, můžete do aplikace Samsung Music přidat hudbu pro přehrávání offline. Také, jak poslouchat hudbu v mobilu? Současný trend v Androidu zve ke konzumaci hudby na streamovacích platformách, jako je Spotify, Google Play Music nebo vznikající služba Amazon Music. Existují některé aplikace, které mají větší oprávnění musíme platit měsíční poplatek, přístup k většímu obsahu nebo poslech hudby offline.

Na čem přehrávat CD?

CD přehrávače přehrávají digitální kompaktní disky. Cédéčka bodují zejména kvalitou audio záznamu, cenovou dostupností a skladností. CD přehrávač může fungovat samostatně, nebo jako součást mikro a mini systémů. Specialitou je pak discman – legendární přenosný hudební přehrávač CD. Co místo Spotify? Deezer. Stejně jako Apple Music a Spotify má i Deezer databázi nabitou množstvím hudby – těšte se na více než 56 milionů skladeb. Můžete si vybrat i kvalitu, ve které budete nahrávky poslouchat: u prémiových tarifů Deezer využívá kompresi MP3 s datovým tokem 320 kb/s, u bezplatného tarifu jen 128 kb/s.

Na čem přehrávat Spotify?

Síťové audio přehrávače a jejich výhody

Síťové přehrávače zpravidla podporují internetová rádia a streamovací služby jako Spotify či Apple Music.

Spolehnout se můžete na podporu všech současných audio formátů včetně bezztrátového FLAC formátu.

Jak poslouchat audioknihy na mobilu, tabletu nebo přes Chromecast? Pro poslech na mobilních zařízeních je nejlepší stáhnout si aplikaci Alza Media, která je dostupná pro Android a iOS..

Lidé se také ptají, jak namluvit audioknihy?

Jak nejlépe poslouchat audioknihy?

Pokud byste se i vy chtěli do procesu vytváření audioknih zapojit, není nic jednoduššího, než se o to sám doma pokusit. Pro dobrou nahrávku vám stačí lepší mikrofon k počítači a kterýkoliv stříhací program zdarma, například Audacity. Také, jak se kupuje audiokniha? Audioknihy lze zakoupit z různých zdrojů, včetně internetových obchodů, jako jsou Amazon a Audible, a také v kamenných obchodech, jako je Barnes & Noble. Ceny audioknih se mohou značně lišit, proto je důležité se poohlédnout po nejlepších nabídkách. Při nákupu audioknihy si musíte vybrat požadovaný formát (CD nebo MP3) a rozhodnout se, zda si chcete soubory stáhnout do počítače, nebo je poslouchat online.

Můžete se také zeptat, jak otevřít soubor mp4?

Ano, můžete se zeptat, jak otevřít soubor mp4.

Chytrý hudební přehrávač, který se postará o pořádek v albech

Není to tak dlouho, co jsme vám v jednom z článků představili zajímavou alternativu k hudebnímu přehrávači WinAmp a to produkt MediaMonkey. Protože tento produkt má opravdu hodně co nabídnout, podíváme se na něj v tomto článku blíže.

Stejně jako WinAmp, je i MediaMonkey distribuován zdarma, nabízí pokročilé funkce, standardně české prostředí a možnost vypalovat hudbu přímo z hudební knihovny. Funkce, pro kterou byla aplikace prioritně vytvořena je přehrávání hudebních souborů. Přehrávat lze audio CD, MP3, OGG, WMA, M3U (playlisty) a mnoho dalších formátů. Ale pěkně popořadě.

Stažení a instalace

Domovské stránky naleznete na této internetové adrese. Instalační archív si potom můžete stáhnout přímo z této adresy – MediaMonkey (4,8 MB). Ten je určen pro operační systémy Windows 98 a novější. Základní verze produktu (tzv. Standard) spadá do licence freeware, takže za jeho používání nemusíte autorovi platit. Instalace je velmi jednoduchá a její průvodce je v češtině. Stačí si je zvolit, zda se mají vytvořit ikonky na ploše a v oblasti Snadné spuštění a v dalším kroku vybrat jaké typy souborů mají být automaticky přehrávány v MediaMonkey.

První krůčky

Při prvním spuštění vás zřejmě mile překvapí, že aplikace je kompletně počeštěna (tedy kromě nápovědy). Potvrzením informačního okna se zobrazí další, ve kterém definujte, kde se na pevném disku nacházejí složky s vaší hudbou. Aplikace poté disk projde a automaticky nalezne všechny hudební soubory (jaké typy má hledat, si lze také určit).

Ihned poté by se mělo objevit okno, jenž vás upozorní, že v operačním systému je přítomen Windows Media Player a používáte-li i jiný hudební přehrávač tak i ten (např. WinAmp) a zda chcete importovat jeho data o přehrávaných skladbách. Konečně se zobrazí hlavní okno, které je přehledné a rozdělené do celkem šesti částí.

Umím vlastně vše – tedy kromě vaření

Když do mechaniky vložíte hudební CD, aplikace se spojí s internetovou databází alb a pokusí se vyhledat název interpreta, alba a pojmenovat písničky. U některých známějších alb zobrazí i obal. Pokud budete chtít, můžete si je rovnou nagrabovat na pevný disk (např. MP3, OGG apod.). V aplikaci nechybí ani možnost konvertovat hudební soubory, takže pokud budete potřebovat pro váš hudební přehrávač například OGG soubory a vy máte jen MP3, nebudete mít žádný problém. Samozřejmostí je potom možnost hromadného přejmenování, či editace ID3 tagů či nalezení duplicitních písniček. Nechybí ani sekce, ve které naleznete reporty a především detailní statistiku všeho, co jste kdy přehrávali.

Vizualizace a ekvalizér

Tak jako WinAmp nebo Windows Media Player, i MediaMonkey dokáže u přehrávání zobrazovat vizualizace. Standardem jsou dvě vizualizace, které si můžete upravovat. Potěší přítomnost ekvalizéru a hudebních plug-inů. Také je zde k dispozici výborná funkce Knihovna a možnost vypalovat hudební CD přímo z aplikace bez nutnosti vlastnit další vypalovací software.

Vychytaná funkce Knihovna

Tuto funkci MediaMonkey využívají i lidé, kteří své hudební soubory přehrávají v jiných aplikacích. Důvodem je důmyslně provedená katalogizace nahrávek. Ve stromové struktuře naleznete hudební soubory rozdělené dle několika kategorií – umístění, název skladby, interpreta, žánru apod. Pokud tedy máte hudební soubory na mnoha nosičích, stačí je umístit do Knihovny a aplikace vás při dalším pokusu o přehrání skladby upozorní například hláškou „Vložte CD označené ABBA 1“. Seznam skladeb lze exportovat do XML nebo HTML formátu, pokud hodláte přeinstalovat systém, zálohujete si celou knihovnu jedním souborem ve formátu MDB. Knihovna obsahuje také rozsáhlé vyhledávání – podle alba, žánru, roku, atd.

Závěrem

Tento zajímavý produkt má hodně co nabídnout. Nejenže přináší oproti svým konkurentům celou řadu novinek, ale především díky jeho přístupu ke katalogizaci nahrávek z něj dělá slušný program pro přehrávání a především třídění vaší hudební sbírky. Aplikace je nabízena ve verzích Standard a Gold. Verze Gold je zpoplatněna a nabízí některé další funkce. Jedná se například o rychlejší vypalování hudebních CD, rozšířené možnosti synchronizace, filtry, ukázky nebo časovač pro vypnutí aplikace. Může být vaše za necelých 600 Kč.

Přehrávač hudby přehrávač MP3

Přehrávač hudby přehrávač MP3 1.0

3 Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste Staženo 23 ×

Přehrávač hudby - přehrávač MP3 s výkonným ekvalizérem, rychlé vyhledávání všech hudebních souborů, vlastní kůži na pozadí, bezplatné získání dokonalého zvukového přehrávače a přehrávače médií.

Přehrávač hudby - přehrávač MP3 není založen pouze na umělcích nebo albech, ale také na struktuře složek. Přehrávač hudby - přehrávač MP3 vás během několika sekund vyhledá všechny hudební soubory. .

Jedinečný ekvalizér dělá z vašeho zvuku mnohem profesionálnější. Máte možnost ovládat hudební styl nyní.

Hudební přehrávač - funkce MP3 přehrávače:

 Automaticky identifikovat všechny hudební soubory mobilních telefonů;

 Tento přehrávač podporuje téměř všechny typy mp3, midi, wav, flac raw aac souborů a další zvukové formátyPlaylisty a plynulé hraní;

 Miniaturní zobrazení hudby;

 Smazat, přejmenovat, přehrávat / pozastavit operace;

 Prohlížejte a přehrávejte svou hudbu podle alb, umělců, skladeb, seznamů skladeb, složek

 Hudební přehrávač - MP3 přehrávač je vlastní hudební styl tónu a ručně nastavte ekvalizér;

 Zahrnuje klasické, klasické, taneční, ploché, lidové, těžké kovy, hip hop, jazz, pop a rock. Poskytuje vám výkonný ekvalizér a různé tóny.

 Snadné vyhledávání. Najděte si všechny místní hudební soubory, které nebyly nikdy tak snadné.

 Hudební přehrávač - MP3 přehrávač je vybudován pro dnešní uživatele chytrých telefonů! Vše zdarma!

English:

Music Player – MP3 Player with powerful equalizer, Quick search all music files, custom background skin, free to get this perfect audio player and media player.

Music Player – MP3 Player is not only based on artists or albums, but also based on the folder structure. Music Player – MP3 Player will guide you find all the music files in seconds. .

The unique equalizer make your music sounds more professional. You are free to control the music style now.

Music Player – MP3 Player features:

 Automatic identifiy all mobile phone music files;

 This audio player supports almost all types of mp3 , midi ,wav , flac raw aac files and other audio formatsPlaylists and continuous play;

 Thumbnail displays of music;

 Delete, Rename, Play/Pause operations;

 Browse and play your music by albums, artists, songs, playlists, folders

 Music Player – MP3 Player is custom tone music style and manually adjust the equalizer;

 Includes Normal, Classical, Dance, Flat, Folk, Heavy Metal, Hip hop, Jazz, Pop and Rock . It provide you powerful equalizer and different tones.

 Easy SEARCH. Find all your local music files never been so easy.

 Music Player – MP3 Player is built for today’s smart phone users! All for free!.

Verze programu 1.0

Poslední aktualizace od vývojáře 21. 5. 2017

Počet stažení za měsíc 0 ×

Potřeba instalace: Ano

Web autora ReApp Inc

Podporované jazyky Angličtina , Bulharština , Čeština , Čínština , Dánština , Finština , Francouzština , Holandština , Chorvatština , Italština , Japonština , Korejština , Litevština , Lotyština , Maďarština , Němčina , Polština , Ruština , Řečtina , Slovenština , Švédština , Turečtina , Vietnamština

Zobrazit více

Zdarma

Sdílet

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.

Post a Comment