Přenosné reproduktory

Na co všechno je dobrý přenosný reproduktor

Přenosný reproduktor bývá nejčastěji krabička velikosti štangle uheráku. Dává se do stejné nabíječky jako mobil a na jedno nabití dokáže hrát klidně nějakých patnáct až dvacet hodin podle kapacity baterie. Přehraje vám cokoli, co do něj z flash disku nebo mobilu přes Bluetooth pustíte – MP3, Spotify i zvuk k videím z YouTube. Přenosné reproduktory s FM rádiem pak hrají dokonce i samy.

Samozřejmě, když se řekne přenosný reproduktor, nejspíš si představíte omladinu kývající hlavami v rytmu hip-hopu na předškolním plácku. Skvělá věc je to ale i pro všechny, kteří jezdí odpočívat na chalupu, na chatu nebo do kempu. Kam ho postavíte, tam hraje, zásuvka nezásuvka.

Přenosný reproduktor, to je zkrátka nástupce rádia na baterky pro 21. století. Lidé ho často mají doma, protože chtějí poslouchat hudbu nahlas bez sluchátek. A stejně tak poslouží klidně i jako autorádio ve starších autech, kam už nemá smysl nic instalovat.

Jak vybrat přenosný reproduktor

Pokud nemáte jasnou představu, dáme vám jednoduchou radu. Koukněte na naše nejprodávanější přenosné reproduktory a kupte ten, který nejlépe pasuje k vašemu rozpočtu. Je pro vás cena dokonce to hlavní? Tak koukněte na náš výprodej přenosných reproduktorů. Ale jestli máte aspoň hrubou představu, čtěte ještě chvíli dál.

Na velikosti záleží. Kapesní, malé přenosné reproduktory hrají jen o něco málo hlasitěji než běžný mobil. A když je pustíte naplno, kvalita zvuku zapláče. Zato se ovšem vejdou doslova do každé kapsy a batůžku. Větší přenosné reproduktory s výkonem do 36 wattů zvládnou ozvučit i větší místnost, aniž by zvuk zněl jako z hrnce. Na pořádnou houseparty si ale pořiďte spíš party reproduktor.

Zásadní aspekt u přenosných reproduktorů je odolnost. Abyste se nemuseli bát, že kvůli jednomu pádu na zem, pár zrnkům prachu nebo lehké přeháňce bude veta po muzice, pořiďte si odolný přenosný reproduktor. Pro poslech doma samozřejmě odolnost řešit nemusíte, modely bez jakéhokoli stupně krytí navíc bývají elegantnější a designově nápaditější.

Vybíráme přenosný reproduktor na grilovačku nebo pořádnou párty.

Kompaktní reproduktory do kapsy

Pokud chcete reproduktor využívat na hřišti při sport, tak si je potřeba uvědomit, že se na hřiště musíte nejprve dostat. Pěšky nebo třeba na kole. Bude pro Vás tedy ideální menší, „kapesní“ reproduktor, který hodíte do batohu a nebude pro Vás zbytečně velký a těžký. Pro takové případy jsou jako dělané právě malé Bluetooth reproduktory.

I přes to, že jsou některé opravdu maličké, dokáží hrát až několik hodin v kuse. Je třeba počítat s tím, že malý reproduktor velký prostor neozvučí, ale navzdory své velikosti dokáže na menší ploše podat kvalitní výkon a hrát velmi dobře.

Rozjeďte pořádnou párty s přenosnými party reproduktory

veliké a těžké. Jedná se o přenosnou sestavu reproduktorů, které dohromady podají obrovský výkon. Některé z nich mají nabíjecí baterii, takže fungují jako klasické přenosné Bluetooth reproduktory. Jiné je nutné nabíjet ze sítě. Jsou to ty největší a nejvýkonnější kusy, ale jelikož se jedná o jednu věž s madlem, která se snadno přenáší z místa na místo, považují se taky za „přenosné“.

Party reproduktory mají často mnoho funkcí navíc. Díky LED diodám můžete párty nejen ozvučit, ale i osvětlit. Také mohou mít mixážní pult, konektory pro mikrofony a jiné vychytávky. Pro ozvučení velkých prostor plných lidí máme speciální kategorii tzv. party reproduktory . Ty bývají opravdu. Jedná se o přenosnou sestavu reproduktorů, které dohromady podají obrovský výkon. Některé z nich mají nabíjecí baterii, takže fungují jako klasické přenosné Bluetooth reproduktory. Jiné je nutné nabíjet ze sítě. Jsou to ty největší a nejvýkonnější kusy, ale jelikož se jedná o jednu věž s madlem, která se snadno přenáší z místa na místo, považují se taky za „přenosné“.. Díky LED diodám můžete párty nejen. Také mohou mít

U konektivity ještě chvíli zůstaneme

Přenosné reproduktory

Váš základní průvodce ke koupi:

Dnešní přenosné reproduktory a řečnické systémy, lehce splní všechny vaše potřeby. I když můžete strávit spoustu času a úsilí nad tím, aby jste si vybrali ten nejlepší mixér, zesilovač, reproduktory, kabeláž, crossover, a další zařízení pro zvukový systém, když je nyní na trhu obrovský výběr dokonale sladěných zvukových systémů, které obsahují vše, co potřebujete, aby jste získali vynikající zvuk s potřebnou silou, kterou potřebujete. Není třeba se obávat, praskání nebo jiných nepříznivých zvuků v reproduktorech kvůli nesprávně nastaveného zesilovače a reproduktorů, dnešní přenosné PA systémy mají sladěné všechny komponenty díky kterým to systém udělá za vás. Přenosné PA systemy jsou velmi univerzální - jsou obvykle použity pro prezentace DJů, ozvučení pro kapely, ozvučení pro vaše grilování na zahradě, malé bary, kavárny, ozvučení pro vnitřní i venkovní shromáždění nebo setkání, zesílení pro učebny, ozvučení pro prezentace v zasedacích místnostech a v tréninkových místnostech také jako klávesové zesilovače, pro různé cvičební kurzy v posilovně, a kdekoli jinde kde musíte mluvit nebo pouštět zvuk větším skupinám lidí.

Jak vybrat správný přenosný reproduktor?

První věc, kterou musíte při výběru přenosného reproduktoru vědět, jak a kde jej budete používat. K dispozici jsou kompletní přenosné reproduktoru pro téměř každou aplikaci.

Dalším faktorem je počet kanálů, které potřebujete zapojit do řečnického systémů. To je dáno počtem zařízení (mikrofony, klávesy apod.), které potřebujete připojit a ovládat jejich hlasitost. Pokud vše, co potřebujete, je jeden mikrofon a nějaké hudební pozadí uložené na iPod nebo CD přehrávači tak téměř každý přenosný reproduktor bude vyhovovat vašim potřebám. Nicméně, pokud budete potřebovat zapojit více než to, ujistěte se, tím, že započítáte mikrofony a nástroje, a přehrávače aby jste pak mohli kopit zařízení s dostatečným počtem kanálu v mixážním pultu do kterého budete moci zapojit všechny tyto přístroje. Není totiž vhodné připojit více než jedno zařízení do kanálu.

Nakonec také zvažte, jak a kde budete umisťovat váš řečnický systém. Zatímco většina systémů vám umožní umístit reproduktory na zem nebo na stůl, bude lepší když umístíte reproduktory na reproduktorové stojany a tím získáte lepší pokrytí prostoru. Naštěstí, většina prezentačních systémů dnes již má otvory pro reproduktorové stojany a stativy.

Pokud hledáte Aktvní reproduktory a Aktivní reprobedny bez bateriového zdroje pro vaše přednášky nebo system nasledujte odkazy.

Zobrazit méně

Post a Comment