Jednou z věcí, které na počítači se systémem Windows 10 často děláme, je poslech hudby. I když v současné době máme v tomto ohledu mnoho možností, mnozí rádi používají tradiční hudební přehrávače. Protože díky nim můžeme organizovat veškerou hudbu, kterou máme. Zvláště pokud máte disky, které chcete přenést do počítače.

Níže vám tedy necháme seznam nejlepší hudební přehrávače pro Windows 10. Všechny možnosti, které vám v seznamu zobrazíme, jsou zdarma. Protože abyste mohli používat dobrý hudební přehrávač, nemusíte utrácet peníze.

Výběr těchto typů aplikací je dnes obrovský, což může poněkud komplikovat výběr. I když existují někteří hráči, kteří vynikají nad ostatními. Proto je dobré, že je znáte, což by vás určitě zajímalo.

AIMP

Je to jeden z možnosti, které většina uživatelů systému Windows 10 zná. Hudební přehrávač, který existuje už dlouhou dobu, ale je to velmi spolehlivá volba. Je kompatibilní se všemi současnými hudebními formáty, takže v tomto ohledu nebudete mít problémy. Vyniká tím, že je snadno použitelným programem, kromě toho, že nám poskytuje mnoho možností přizpůsobení.

Je to také skvělá možnost spravovat naši hudbu a organizovat ji způsobem, který je pro nás nejpohodlnější. To vše v jediném programu, který si můžeme stáhnout zdarma. Bezpečná volba, která vždy funguje dobře.

Winamp

Zadruhé, najdeme další možnost, která určitě zní jako mnoho z vás. Tak jako je další z těchto hudebních přehrávačů pro Windows 10, které už nějakou dobu existují mezi námi. Ve skutečnosti je mnohými považován za nejlepší hudební přehrávač, jaký máme. Kromě toho vyniká tím, že má k dispozici několik funkcí. Protože s tímto programem budeme moci poslouchat hudbu, rádio, podcasty nebo sledovat videa. Dává nám tedy v tomto ohledu několik možností.

Design nepředstavuje příliš mnoho komplikací. Ačkoli na začátku můžete udělat něco zvláštního, ale rychle si zvyknete. Jednoduché rozhraní obecně, kde je vše dobře naznačeno. Přehrávač zdarma, kompatibilní s většinou současných formátů a nezpůsobuje provozní problémy. Dobrá volba, kterou je třeba zvážit.

iTunes

Program, který lze konečně stáhnout z obchodu Windows 10. Program vyvinutý společností Apple je možnost, která existuje již mnoho let, ale v tomto tržním segmentu je stále dobrá volba. To je dobrý způsob, jak organizovat naši hudební knihovnu. Jeho design a rozhraní jsou skvělé, takže můžeme hudbu organizovat mnoha způsoby.

Protože máme knihovnu, kde je veškerá hudba organizována do umělců a alb, ale můžeme vytvořit mnoho seznamů skladeb, na základě všech druhů parametrů, které chceme. Takže máme několik možností přizpůsobení. Kromě toho máme přístup do iTunes Storu, kde si můžeme snadno koupit alba a písničky, které přidáme do naší sbírky.

VLC

Ať už jde o hudbu nebo video, jednou z nejpopulárnějších možností mezi uživateli Windows 10 je VLC. Je to hráč, který dokáže všechno, protože vyniká enormní kompatibilitou se všemi typy formátů. Pokud existuje program, který bude schopen reprodukovat formát, jakkoli vzácný, pak je to ono. Kromě toho je to také možnost, která se velmi líbí jeho snadné použití. Protože má velmi jednoduché a pohodlné uživatelské rozhraní, nepředstavuje žádné komplikace.

Díky tomuto programu můžeme přehrávat hudbu, video a také hudbu ve streamování. Z čeho je velmi úplná volba. Nové funkce jsou v něm zaváděny s určitou frekvencí. Postupem času se tedy výrazně zlepšuje. Bezpochyby je to skvělá volba, kterou můžete zvážit, pokud hledáte bezplatný hudební přehrávač.

Nighthawk

Další název v seznamu není pro mnoho lidí znám, ale vyniká tím, že jde o program s velmi čistým a minimalistickým designem. Něco, díky čemuž je velmi snadné použití pro všechny typy uživatelů. Navíc je to velmi pohodlný hráč, který umí běžet na pozadí. Díky této funkci tedy budete konzumovat mnohem méně, než je obvyklé. Je to jedna z hvězdných funkcí tohoto hudebního přehrávače pro Windows 10.

Pokud je třeba zmínit určité omezení, pak je to kompatibilní pouze se soubory MP3. Něco, co pro mnoho uživatelů může být problém. Ale jinak je to skvělá volba. V okamžiku, kdy na počítači začneme dělat nějaký jiný úkol, program zmizí a na hlavním panelu se zobrazí ikona. Jednoduše klikněte na ikonu a znovu ji otevřete. To vše, zatímco hudba pokračuje v přehrávání.

GOM Media Player

Další hráč, který částečně zachovává určité podobnosti s VLC, protože je to dobrá volba pro přehrávání všech druhů formátů na našem počítači. Je také kompatibilní s videem i hudbou, takže z ní můžeme získat mnohem více velmi pohodlným způsobem. Design není příliš složitý, takže je velmi snadno použitelný pro všechny typy uživatelů.

Jedná se o program, který se v průběhu času výrazně zlepšil. Vzhledem k tomu, že v minulosti došlo k některým chybám s formáty, ale byly vždy opraveny velmi rychle. Kromě toho byly začleněny některé nové funkce. Jednoduchý přehrávač, ale jeden z nejúčinnějších pro náš počítač s Windows 10.

MediaMonkey

Končíme tímto programem, který vyniká jednoduchým designem, ale tím představuje nám veškerou hudbu, kterou máme v počítači, velmi dobře organizovanou. Je tedy velmi výhodné mít k němu přístup. Toto je možná nejsilnější stránka, kterou tento program má, kromě jeho velmi jednoduchého použití. Podporuje také mnoho různých formátů.

Hudbu v tomto počítači se systémem Windows 10 můžeme synchronizovat s jinými zařízeními bez jakýchkoli problémů. Kromě toho, že díky tomuto programu můžete nahrávat hudbu, podcasty nebo videa. Pokud se vás organizování hudby týká nejvíce, je to jedna z nejlepších dostupných možností.

Post a Comment